21 czerwca 2023

Uroczystości w Falenicy i Międzylesiu

Zamieszczamy poniżej ramowe plany uroczystości zakończenia roku szkolnego 2022/2023.

Falenica

Rozpoczynamy o 8.30

• przemówienie dyrektora
  • wystąpienie przedstawiciela rodziców
  • rozmowa dyrektora z uczniami klasy 3 SP
  • wręczenie Nagród Dyrektora
  • wręczenie Pucharu Bractw
  • przejście do klas i rozdanie świadectw

Międzylesie

9.00 – msza święta dla chętnych (Parafia Matki Bożej Królowej Polski w Aninie – [KLIK])

Po mszy uczniowie samodzielnie docierają na teren szkoły.

10.30 – rozpoczęcie uroczystości

• przemówienie dyrektora
  • wystąpienie przedstawiciela rodziców
  • wystąpienie przedstawiciela uczniów
  • wręczenie Nagród Dyrektora
  • wręczenie Pucharu Bractw
  • przejście do klas i rozdanie świadectw

Zakończenie roku dla klas ósmych zaplanowane jest na czwartek (22.06.2023) o godzinie 18.30.

Pozostałe kwestie organizacyjne

• Zwrot podręczników i książek – przypominamy o zwrocie do czwartku 22.06. wyłącznie podręczników ministerialnych oraz książek z biblioteki szkolnej.
  • Odbiór pozostawionych rzeczy – uprzejmie prosimy o odbiór pozostawionych w szkole obuwia i ubrań do wtorku 27.06. włącznie. Pozostawione rzeczy zostaną przekazane na cele dobroczynne.
  • Zwrot kluczyków do szafek szatniowych – uczniowie klas 5 oraz 8 SP przy okazji odbioru świadectw zobligowani są do zwrotu kompletnych zestawów kluczy do sekretariatu szkoły. Jest to warunek konieczny do wydania świadectwa.