10 stycznia 2023

Zapraszamy do szkół STERNIKA!

Rekrutacja ruszyła

Zgodnie z doświadczeniem lat ubiegłych trwa rekrutacja do przedszkola oraz szkół STRUMIENIE i ŻAGLE.

Zapraszamy do składania wniosków rekrutacyjnych. Wnioski można składać m.in. poprzez formularz on-line umieszczony na stronach internetowych placówek.

FORMULARZ REKRUTACYJNY

Rekrutację dzieci, których rodzeństwo już uczęszcza do placówek Stowarzyszenia STERNIK planujemy przeprowadzić według poniższego harmonogramu:

• Do 27 stycznia składanie wniosków do oddziałów sześciolatków tzw. „zerówek”
  • Do 7 lutego składanie wniosków rekrutacyjnych do Przedszkola.

Po upływie ustalonego terminu zgłoszenia dzieci będą przyjmowane według daty złożenia wniosku, biorąc pod uwagę również zgłoszenia rodzin, których dzieci jeszcze nie uczęszczały do naszych placówek.

Podobnie jak w latach ubiegłych proponujemy ofertę specjalną na czesne oraz wpisowe w Przedszkolu STRUMIENIE.

Szczegółowe informacje na temat zasad korzystania z oferty specjalnej na stronie stowarzyszenia STERNIK.

Przedszkole oraz szkoły będą zapraszały na dni otwarte oraz dni adaptacyjne, szczegółowe informacje już wkrótce w tygodnikach.

Wszelkie wątpliwości i pytania dotyczące rekrutacji proszę kierować na adres rekrutacja@sternik.edu.pl

Prosimy o przekazywanie informacji Państwa znajomym, którzy mogą być zainteresowani placówkami edukacyjnymi Stowarzyszenia STERNIK.