25 maja 2022

 

Już w sobotę 28 maja zapraszamy wszystkie Mamy na Piknikowy Dzień Mamy w szkole Żagle (Międzylesie). Od 10:00 do 14:00 będzie można doświadczyć następujących „atrakcji”. Na część z nich obowiązują zapisy poprzez odpowiedni formularz:

ZAPISZ SIĘ

 

Rodzinna gra terenowa „Orientacja na Mamę” (III edycja). Start w godzinach 10:00-12:00. Powrót zależy od tempa wykonywania zadań na spacerze.

Do przejścia jest trasa pełna punktów zaznaczonych na przygotowanej przez nas mapie Międzylesia. Celem każdej drużyny jest dopasowanie fotografii do rzeczywistych miejsc znajdujących się w punktach zaznaczonych na mapie. Stopień trudności jest zróżnicowany, co zapewnia dobrą zabawę zarówno dla dzieci w każdym wieku, jak i dorosłych. Wiek dzieci nie jest ograniczony, a trasa tak poprowadzona, aby można było poruszać się z wózkami.

Formularz zapisów: ORIENTACJA NA MAMĘ

 

 

Mini-wykład  & warsztaty Laboratorium Koloru. Start o godzinie 13:00. Każda uczestniczka może przynieść ulubioną część garderoby. Podczas warsztatów znajdziemy pomysły na nowe życie naszych ulubionych ubrań.

Formularz zapisów: WARSZTATY LABORATORIUM KOLORU.

 

 

 

Indywidualne konsultacje makijażu – od 10:30 (ok. 15 minut na jedną mamę). Zapraszamy z własnymi kosmetykami.

Formularz zapisów: KONSULTACJE MAKIJAŻU

 

 

Mobilny gabinet terapeutyczny – technika Bowena (delikatna terapia powięziowa) – 4 stanowiska!

Pan Marcin i Pani Monika Czub. Pan Marcin Czub jest terapeutą techniki Bowena od 2015 roku. Od 3  lat jest również instruktorem tej terapii. Monika studiuje terapię i praktykuje od kilku lat.

 

Oprócz tego:

  • stoisko Pokarm Życia – naturalne kiełki
  • stoisko Rękodzielne Mamy – mamy i dzieci będą mogły wykonać np. podstawkę pod herbatę
  • fotobudka z nieograniczoną liczbą fotografii od 10:00 do 14:00
  • leżaki
  • stoisko z ciastem, kawą, herbatą, sałatkami