3 czerwca 2022

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji rodzinnego wyścigu rowerowego „Ojcowie na start”.

Odbędzie się on w sobotę 11 czerwca 2022 r., w Międzylesiu na ternie dzielnicy Warszawa-Wawer. Trasa została wytyczona ścieżkami Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Wydarzenie ma na celu promocję zdrowego trybu życia i wspólnego spędzania wolnego czasu ojców z dziećmi. Zachęcamy w ten sposób do aktywnego i świadomego rodzicielstwa. Po zakończeniu części sportowej przewidywana jest dekoracja zwycięzców na terenie Szkoły ŻAGLE przy ul. Pożaryskiego 28.

Wyścig „Ojcowie na start” rozpocznie się o godz. 10:00 i trwać będzie do godzin popołudniowych. Miejsce startu oraz mety usytuowane jest na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 138 w Międzylesiu (skrzyżowanie ul. Pożaryskiego i Świebodzińskiej). Poprzednie edycje wyścigu organizowane jesienią i wiosną cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, co przełożyło się na liczbę kilkuset startujących rowerzystów.

Wydarzenie będzie miało charakter pikniku rodzinnego – przewidujemy dodatkowe atrakcje, tak by całe rodziny mogły kibicować startującym.

Rejestracja odbywa się poprzez stronę internetową:

Zapisz się!