5 stycznia 2024

Konferencja STERNIKA | CIEKAWOŚĆ, PASJA, ROZWÓJ

Co zrobić, aby nasze dzieci chciały się uczyć? Jakie czynniki mają wpływ na proces poznawczy dziecka? Czym jest obieg zimny i gorący i jaki jest jego wpływ na zachowanie dziecka?

Na te i inne pytania będą odpowiadać eksperci podczas konferencji on-line dla rodziców dzieci przedszkolnych i klas 0-3 w środę 10 stycznia 2024 o 18.30.

Wykład:

Uczenie się to nie tylko poznanie – prof. Carlos Beltramo – wykładowca Uniwersytetu Navarry

Panel dyskusyjny:

Kreatywność, pasje i wychowanie – poprowadzi dziennikarz Rafał Patyra.

Eksperci:

Carlos Beltramo

Profesor psychologii i filozofii, wykładowca na Wydziale Edukacji i Psychologii Uniwersytetu Nawarry, wykładowca rozwoju psychofektywnego sieci uniwersytetów Anáhuac (Meksyk), wykładowca w Instytucie Rodziny Uniwersytetu Sabana (Kolumbia). Mąż i ojciec sześciorga dzieci.

Odtwarzacz video

00:00
00:28

 

Katarzyna Makulec

Pedagog, manager, tutor rodzinny. Dyrektor żłobka „Strumyk” i przedszkola „Strumienie” Stowarzyszenia Sternik, trener Instytutu Edukacji Spersonalizowanej Educare. Interesuje się sketchnotingiem, zagadnieniami z zakresu kreatywności i pracy zespołowej. Żona i mama trzech synów.

Odtwarzacz video

00:00
00:31

 

Renata Frąckiewicz

Logopeda i terapeuta pedagogiczny, prowadzi zajęcia w zakresie terapii logopoedycznej i pedagogicznej, wczesnej nauki czytania, myślenia wizualnego, prowadzi także konsultacje dla rodziców (wychowanie, stymulacja rozwoju małego dziecka, organizacja uczenia się, planowanie, dwujęzyczność).

 

Wincenty Pipka

Manager, coach biznesowy i rodzinny, wieloletni dziennikarz i komentator Polskiego Radia, były Dyrektor Programu Pierwszego PR i Dyrektor Informacyjnej Agencji Radiowej, psycholog i pedagog, ekspert w programach radiowych i telewizyjnych w tematyce relacji i komunikacji, doświadczony mentor, mówca, prowadzi warsztaty i wykłady na temat relacji m.in. w parach. Mąż i ojciec 4 dzieci.

Odtwarzacz video

00:00
00:28

 

Konferencje poprowadzi dziennikarz telewizyjny – Rafał Patyra

Odtwarzacz video

00:00
00:28

 

 

 

 • 5

  DNI

 • 7

  GODZIN

 • 12

  MINUT

 • 56

  SEKUND

 

DATA

sty 10 2024

 

CZAS

 

18:30 – 20:30

 

WIĘCEJ INFORMACJI

ZAPISY

 KATEGORIA

ZAPISY

Możliwość komentowania została wyłączona.