29 listopada 2023

Drodzy Absolwenci naszej szkoły! Zapraszamy na coroczne, wyjątkowe Śniadanie z Ekspertem!

Kiedy: Sobota, 2 grudnia 2023, godzina 9:30

Gdzie: @sasiedzibistro, ul. Mrówcza 130, Warszawa

Gość Specjalny: Jacek Kędzior, Partner Zarządzający EY

Zapisy: Do środy, 29 listopada 2023 (włącznie) poprzez formularz dostępny pod linkiem

https://tiny.pl/cnctj

Tematem przewodnim spotkania będzie PODEJMOWANIE DECYZJI, a naszym wyjątkowym przewodnikiem przez tę tematykę będzie Jacek Kędzior – Partner Zarządzający EY CESA (https://www.linkedin.com/in/jacekkedzior/ https://www.ey.com/pl_pl/people/jacek-kedzior (Central, Eastern and Southeastern Europe & Central Asia).

Partner Zarządzający EY Polska odpowiedzialny za całokształt działalności firmy EY w Polsce oraz Partner Zarządzający regionem EY CESA (Central, Eastern and Southeastern Europe & Central Asia). W latach 2014-2018 zarządzał regionem Europy Centralnej i Środkowowschodniej w EY.

Rozpoczynał swoją karierę jako doradca podatkowy. Posiada duże doświadczenie i wiedzę w zakresie sporów podatkowych, reprezentował klientów przed organami podatkowymi i NSA. Obecnie kieruje EY w 29 krajach i jest odpowiedzialny za rozwój około 18 000 specjalistów. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do rozwinięcia swoich umiejętności w podejmowaniu decyzji i skorzystania z doświadczenia naszego Gościa!

Do zobaczenia 2 grudnia!

#SpotkanieAbsolwentów #ŚniadanieZEKSPERTEM #SzkołaŻagle #LiceumŻagle