20 lutego 2024

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

Już za tydzień we wtorek 27 lutego o g. 19.00 zapraszamy na pierwsze z trzech spotkań on-line pt. „Ósma klasa i co dalej?”.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie rodziców oraz uczniów z klas 7-8 SP oraz LO. Zagłębimy się w doświadczenia studenckie i zawodowe przedstawicieli informatyki i archeologii.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – 8 klasa i co dalej? (szkola-zagle.pl)

Naszymi i Państwa gośćmi będą:

• Tomasz Sulej – jest paleontologiem, popularyzatorem wiedzy o wymarłych gadach, uczestnik licznych wykopalisk, które przyczyniły się do odkrycia szczątków prehistorycznych dinozaurów.
  • Antoni Cis-Bankiewicz – student pierwszego roku archeologii UW. Miłośnik archeologii Dalekiego Wschodu.
  • Jakub Posiadała – absolwent Informatyki na wydziale MIM Uniwersytetu Warszawskiego. Pracował m.in. dla PZU SA, merlin.pl, Era, Orange, UKE, General Electric Aviation, Roche, Bosch. Prywatnie ojciec trzech synów, hobbystycznie majsterkowicz, miłośnik łamigłówek, edukator informatyki.
  • Paweł Nagórko – student trzeciego roku matematyki i informatyki UW. Uwielbia programowanie, a także rozmowy o matematyce ze swym tatą.