29 listopada 2022

Zapraszamy Absolwentów Szkoły ŻAGLE na coroczne spotkanie osób, które ukończyły naszą szkołę. W tym roku będzie ono miało formę wspólnego śniadania w Są|Siedzi Bistro przy ul. Mrówcza 130 w sobotę 10 grudnia na g. 9.30.

Tematem przewodnim spotkania będzie planowanie rozwoju zawodowego.  Wg. badań ok 40% naszego społeczeństwa, nie podejmuje działań w zakresie rozwoju osobistego. Nasz gość postara się przybliżyć nam zagadnienie: Czego NIE należy robić w planowaniu ścieżki kariery zawodowej.

Gościem specjalnym będzie Lidia Jabłonowska-Luba

Pani Lidia ma doświadczenie 30 lat pracy w kilku bankach oraz firmie ubezpieczeniowej w Polsce i za granicą. Była odpowiedzialna za relacje z klientami, obszar finansów i ryzyka. Zaczynała jako trenera tenisa ziemnego, była informatykiem i audytorem. Od 18 lat pełniła różne role przywódcze, mając wpływ na zmiany w organizacjach. W latach 2013–2020 była wiceprezesem ds. ryzyka w mBank S.A.

W związku z przyjętą formułą śniadaniową na spotkanie obowiązują zapisy do czwartku 8 grudnia 2022.